ЛІТНЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА ПРОГРАМА ДЛЯ СТУДЕНТІВ БАКАЛАВРІВ ВІД THE FIELDS INSTITUTE FOR RESEARCH IN MATHEMATICAL SCIENCES

on Понеділок, 22 лютого 2016. Posted in Новини

Науково-дослідний інститут Прикладної Математики "The Fields Institute" оголошує прийом заявок на участь в Літній науково-дослідницькій програмі для студентів-бакалаврів, що пройде в липні та серпні 2016 року в м. Торонто, Канада. Програма розрахована на 25 студентів математичних дисциплін, що братимуть участь в дослідницьких проектах під наглядом провідних науковців з Тематичних та Фокусних програм інституту або партнерських університетів.

Студенти обрані для участі в програмі отримають фінансову підтримку на забезпечення харчування та, залежно від країни-походження, додаткову підтримку на покриття витрат на трансфер.

Студенти працюватимуть в дослідницьких проектах в групах від 3 до 5 чоловік.

Подати заявку на участь в Програмі 2016 можна за посиланням.

Більше інформації стосовно програми, списку проектів та процесу подачі заявки шукайте за посиланням.

Для того, щоб ваша заявка була розглянута всі необхідні матеріали мають надійти до The Fields Institute до півночі 29 лютого 2016 року за EST.

Весняний курс Innovations for Sustainable Development

on Вівторок, 12 березня 2013. Posted in Новини

energyЗ 18 по 28 березня на базі НТУУ"КПІ" в рамках Темпус-проекту “CREDO” відбудеться Весняний курс “Innovations for Sustainable Development” (Інновації для сталого розвитку).
Сталий розвиток – це одне з ключових питань сьогодення. Але розвиток цього напрямку потребує підтримки та розуміння суспільства. В рамках Весняного курсу буде представлено новітні теорії та методи для вирішення цих питань, і запропоновано учасникам впроваджувати такі методики до власних досліджень та проектів.
Програма Весняного курсу включає:

• Методи аналізу, зокрема, Participatory Backcasting
  • Функції інноваційного системного підходу в якості інструменту для аналізу інноваційних систем
  • Конструктивні технології оцінки / сталий розвиток технологій

Серед викладачів курсу провідні вчені європейських (Технічний університет Дельфт, Нідерланди; Королівський технологічний інститут, Стокгольм, Швеція) та українських університетів. Під час практичних занять в рамках Весняного курсу в якості експертів та стейкхолдерів прийматимуть участь представники адміністрацій українських міст та компаній.

Курс "Розробка кросплатформених додатків для мобільних пристроїв" відбувся

on П'ятниця, 06 квітня 2012. Posted in Новини

31 березня в НТУУ "КПІ" відбувся базовий курс із розробки кросплатформеного ПЗ для мобільних пристроїв. Організований був цей захід силами Наукового товариства студентів та аспірантів НТУУ "КПІ", а в якості викладача виступив досвідчений IT-консультант шведської компанії Netlight Consulting AB Василій Савін.

Це вже не перший досвід подібної співпраці, адже з 2011 року Василій є викладачем Літньої школи AACIMP, організатором якої також є НТСА. Відзначимо, що професійні інтереси В. Савіна не обмежуються розробкою для мобільних платформ: на AACIMP-2011 темою його занять були управління проектами в сфері IT та основи функціонального програмування.

Базовий курс “Розробка кросплатформених додатків для мобільних пристроїв”

on Середа, 07 березня 2012. Posted in Новини

MSD Course

Місце проведення