ЛІТНЯ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА ПРОГРАМА ДЛЯ СТУДЕНТІВ БАКАЛАВРІВ ВІД THE FIELDS INSTITUTE FOR RESEARCH IN MATHEMATICAL SCIENCES

on Понеділок, 22 лютого 2016. Posted in Новини

Науково-дослідний інститут Прикладної Математики "The Fields Institute" оголошує прийом заявок на участь в Літній науково-дослідницькій програмі для студентів-бакалаврів, що пройде в липні та серпні 2016 року в м. Торонто, Канада. Програма розрахована на 25 студентів математичних дисциплін, що братимуть участь в дослідницьких проектах під наглядом провідних науковців з Тематичних та Фокусних програм інституту або партнерських університетів.

Студенти обрані для участі в програмі отримають фінансову підтримку на забезпечення харчування та, залежно від країни-походження, додаткову підтримку на покриття витрат на трансфер.

Студенти працюватимуть в дослідницьких проектах в групах від 3 до 5 чоловік.

Подати заявку на участь в Програмі 2016 можна за посиланням.

Більше інформації стосовно програми, списку проектів та процесу подачі заявки шукайте за посиланням.

Для того, щоб ваша заявка була розглянута всі необхідні матеріали мають надійти до The Fields Institute до півночі 29 лютого 2016 року за EST.