Весняний курс Innovations for Sustainable Development

on Вівторок, 12 березня 2013. Posted in Новини

energyЗ 18 по 28 березня на базі НТУУ"КПІ" в рамках Темпус-проекту “CREDO” відбудеться Весняний курс “Innovations for Sustainable Development” (Інновації для сталого розвитку).
Сталий розвиток – це одне з ключових питань сьогодення. Але розвиток цього напрямку потребує підтримки та розуміння суспільства. В рамках Весняного курсу буде представлено новітні теорії та методи для вирішення цих питань, і запропоновано учасникам впроваджувати такі методики до власних досліджень та проектів.
Програма Весняного курсу включає:

• Методи аналізу, зокрема, Participatory Backcasting
  • Функції інноваційного системного підходу в якості інструменту для аналізу інноваційних систем
  • Конструктивні технології оцінки / сталий розвиток технологій

Серед викладачів курсу провідні вчені європейських (Технічний університет Дельфт, Нідерланди; Королівський технологічний інститут, Стокгольм, Швеція) та українських університетів. Під час практичних занять в рамках Весняного курсу в якості експертів та стейкхолдерів прийматимуть участь представники адміністрацій українських міст та компаній.