Базовий курс “Розробка кросплатформених додатків для мобільних пристроїв”

on Середа, 07 березня 2012. Posted in Новини

MSD Course

Місце проведення
НТУУ “КПІ”, м. Київ, Україна
Курс
31 березня 2012 р., 10:00-17:00
Дедлайн реєстрації
20 березня 2012 р.
Вартість участі
350 грн.
Організатор
Наукове товариство студентів та аспірантів НТУУ “КПІ”

Наукове товариство студентів та аспірантів НТУУ “КПІ” запрошує взяти участь у базовому курсі з розробки кросплатформених програмного забезпечення для мобільних пристроїв, який проходитиме 31 березня 2012 року в ауд. 299 (6) корпусу №1 НТУУ “КПІ” (м. Київ).

Програма курсу передбачає вивчення методів розробки кросплатформеного програмного забезпечення для мобільних платформ з використанням HTML5/CSS3/JS.

Слухачі ознайомляться з ключовими відмінностями між веб-розробкою для десктопних версій браузерів і для мобільних пристроїв, таких як планшети і смартфони.

Базові вимоги до учасників:

• мінімальний досвід web-розробки;

Увага! Для участі у курсі необхідно мати при собі ноутбук. Перелік програмного забезпечення, яке буде використано на курсі, буде відправлено участникам електронною поштою. Окрім того, учасникам бажано мати при собі iPhone або Android-пристрої (GingerBread або вище), щоб кожен міг побачити на власні очі, як працюють веб-додатки на реальних пристроях.

Викладач курсу:

Василій Савін - досвідчений ІТ-консультант, співробітник компанії Netlight Consulting AB, Швеція.
Спеціаліст у сфері застосування HTML5, розробки ПЗ для мобільних пристроїв, розробки баз даних, розподілених систем, функціонального программування.

Реєстрація обов’язкова. Поспішайте зареєструватися, оскільки кількість місць обмежена.

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація, будь ласка, пройдіть за посиланням http://ssa.org.ua/mobile-soft-development-course.