Працюйте з нами

Потенційним учасникам

Проект "Еврика" створено перш за все для розвитку спільноти, яку цікавить навчання поза форматом класичних пар в університеті. Якщо ви втомились від одноманітності і готові приділити трохи часу і уваги чомусь новому, то з нашою допомогою ви зможете підшукати для себе щось цікаве. Ви можете переглянути список наших проектів, підписатись на розсилку анонсів, заповнити анкету ваших інтересів, щоб ми могли враховувати вашу думку при організації нових подій і курсів.

 

Організаторам

Наша програма рада бачити/підтримує людей, яких цікавить створення нових освітньо-наукових проектів і розвиток студентського зацікавлення в навчанні поза основним університетським процесом. Якщо у вас є бажання створювати освітні продукти нової якості, ми готові знайти формат співпраці: ми можемо допомогти запустити ваш проект і надавати консультаційну допомогу з його організацією, або ви можете приєднатись до нас і набути необхідний досвід, працюючи в наших проектах.

 

Спонсорам

Ми працюємо з групою студентів, які готові вкладати свій вільний час в навчання і розвиток. Такі якості дозволять їм за декілька років стати успішними професіоналами, які використовуватимуть свій різносторонній досвід щоб знаходити оригінальні вирішення реальних задач. Проект "Еврика" запрошує до співпраці на спонсорських засадах організації, які бажають підтримати активну і творчу молодь. Ми знайдемо зручний формат співпраці, який найбільше відповідає вашим інтересам.

joomla

опера мини
фильмы онлайн