Літня Школа

Літня школа – це науково-освітній проект започаткований у 2006-му році командою творців програми «Еврика» Науковим товариством студентів та аспірантів НТУУ «КПІ».

Формат Школи. З 2006 по 2008 рік програма Школи складалася з лекцій, семінарів та практичних занять за актуальними науковими напрямками: штучний інтелект; квантові комп’ютери; деякі сучасні концепції: онтологія, інтероперабельність, GRID технології, мультіагентний підхід; біоінформатика; проблеми біології та генетики; науки про мозок, нейрофізіологія та медична інформатика; сталий розвиток; геоінформаційні системи; теорія хаосу, фрактали та інше.

З 2009 року курси за певною тематикою було об’єднано в стрім (потік). Так, у 2012 році програма Школи представлена 4-ма паралельними стрімами: “Нейронауки”, “Сучасне дослідження операцій”, “Розробка мобільних додатків”, “Сучасна енергетика”.

Викладачі Літньої школи відомі вчені й дослідники з різних країн, таких як Україна, Росія, Італія, Німеччина, Польща, США, Туреччина, Чехія, Швеція, Японія та ін., а також провідні спеціалісти відомих світових компаній, таких як Siemens, Microsoft, Cisco, NetCracker та багатьох інших. Учасники Літньої школи мають можливість уже сьогодні дізнатися з перших вуст те, про що світ дізнається лише завтра.

Мова Школи. З 2011-го року всі курси викладаються виключно англійською мовою. Проект розраховано на інтелектуальну соціально-активну молодь, що прагне до саморозвитку, цікавиться сучасним станом науки й планує в майбутньому займатися науково-дослідницькою та інноваційною роботою.

Офіційний сайт Літньої школи AACIMP http://summerschool.ssa.org.ua/

joomla

опера мини
фильмы онлайн